Henriëtte Rikkoert

Naam: Henriëtte Rikkoert

Fractievoorzitter, ChristenUnie
Statenlid, Statenleden
henriette.rikkoert@provincie-utrecht.nl
Fractievoorzitter Actief sinds 29 mrt. 2023 Bekijk pagina

Algemeen

Woonplaats: Utrecht

Nevenfuncties

Beleidsadviseur Maatschappelijke opvang, Gemeente Utrecht, Utrecht, bezoldigd

Bestuursvoorzitter ChristenUnie Utrecht, onbezoldigd

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 29 mrt. 2023 Fractievoorzitter, ChristenUnie
  • Actief sinds 05 jun. 2019 Statenlid, Statenleden

2023

  • 05 jun. 2019 - 28 mrt. 2023 Fractievoorzitter, ChristenUnie

2019

  • 27 mei 2019 - 05 jun. 2019 Statenlid, ChristenUnie
  • 27 mei 2019 - 05 jun. 2019 Statenlid, Statenleden
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Stemmingen

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens